Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017
Mimodomov logo

Out of Home 2017

19-21. května 2017

facebook

Realizujeme

asociace Dítě a rodina
New Job New Life

partneři

Generální partner:
Innogy
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy Nadace Jistota Modrá pyramida TCCM Nadační fond Albert ČEPS Nadace Terezy Maxové Nadace Naše dítě
Partneři:
Kofola Crocodille Marks and Spencer

Nacházíte se:

Novinky

 • konference pozvanka 1. listopadu 2017 pořádáme naší první konferenci na téma Najdu práci, když jsem z děcáku? Rádi bychom všem zúčastněným hostům, kteří se pohybují v oblasti zaměstnávání dětí z dětských domovů, nabídli prostor pro sdílení svých zkušeností. Je velice důležité, aby děti, které opustí dětský domov, našly velmi brzy práci a bydlení a dokázaly si se svým vstupem do dospělého života poradit. Na konferenci se setkají odborníci z firem, neziskových organizací, úřadů, dětských domovů a dalších institucí a bude tady prostor pro diskusi, výměnu kontaktů a předávání zkušeností. O programu a hostech vás budeme průběžně informovat i na našem FCB.
  Pokud pracujete ve firmě, která by měla zájem o toto téma, oslovte prosím své personalisty a nabídněte jim účast na naší konferenci. Může se stát, že získané informace jednou využijí v praxi. Stejně tak jsou zváni zástupci neziskovek, dětských domovů a úřadů. Pokud se vás toto téma dotýká, napište prosím na email: martina@mimodomov.cz Děkujeme!
 • 5. října 2017 Natáčení dokumentu s Igorem Chaunem pokračuje. Tentokrát jsme se vydali s kamerou za klienty Projektu Šance. Jsme moc rádi, že souhlasili s účastí v tomto projektu, byli velmi otevření a vstřícní. Jejich životní osudy jsou velmi pohnuté. Stejně tak bychom rádi poděkovali šéfovi projektu Lászlóvi Sümeghovi za jeho ochotu se na natáčení podílet. Práce celého jeho týmu je pozoruhodná.
 • 27. září 2017 Přes projekt New jobs/new life můžete zveřejnit svá pracovní místa a kolegové z platformy Byznys pro společnost vám budou k dispozici jako průvodci a rádci. Rádi vám pomohou zdolat první obavy a věříme, že se bude postupně dařit zaměstnávat čím dál tím více dětí, které pozitivní odrazový můstek do dospělého života velmi potřebují. Více na stránce s nabídkou brigád.
 • 21. září 2017 Byli jsme pozváni 20. září do diskuse na odborný kulatý stůl, který uspořádala platforma Byznys pro společnost v rámci projektu New Job New Life. Tématem bylo „Mladí lidé a bariéry na trhu práce“. Kromě toho, že jsme zde s kolegyní Martinou Prášilovou hovořily o našich zkušenost s přípravou dětí na odchod do dospělého života, představily jsem také naše projekty. Velmi zajímavé nám přišly také zkušenosti zástupců firem se zaměstnáváním dětí z dětských domovů. Na tento kulatý stůl a jeho téma bude navazovat i akce, kterou připravujeme na 1. listopadu. Již brzy napíšeme více. Další informace najdete v článku Vzdělávání překonává bariéry na trhu. Fotky z debaty najde v galerii.
 • 8. září 2017 Natáčení s režisérem Igorem Chaunem pokračuje. Tentokrát jsme zamířili za Radkem Lacim, který nás pozval k sobě domů a na kameru o něm povídali i jeho přátelé. V Radkově medailonku hovoří i herečka Klára Melíšková, která navštěvuje jeho hodiny streetworkoutu. Děkujeme všem za skvělou atmosféru při natáčení a otevřené výpovědi.
 • 31. srpna 2017 Letošní festival už je minulostí, ale připomínat nám ho budou nejen zážitky, ale také závěrečná zpráva. Tu posíláme také našim partnerům.
 • 10. srpna 2017 Máme skvělou zprávu. Začali jsme natáčet příběhy dětí, které odešly z dětského domova a musely se potýkat s mnoha nástrahami a překážkami, na které nebyly připraveny. Mnoho z nich uspělo, ale mnoho také ne a skončily na dně. Režie se ujal uznávaný dokumentární režisér Igor Chaun a uvidíme, co všechno z natáčení vznikne. S nápadem natočit příběhy dětí přišel Kamil Vacek ze společnosti TCCM a zároveň se rozhodl natáčení podpořit i finančně, náš spolek je garantem a organizátorem natáčení. První natáčecí den jsme zahájili příběhem Olinky Mistrové, která j členkou týmu Mimo domov a s natáčením souhlasil i Lukáš Dolejš. Průběžně vás budeme o tomto projektu informovat...a přejeme vám hezké léto.
 • 8. června 2017 Velmi si považujeme toho, když naše aktivity a projekty podpoří nový partner. Tím je česká společnost TCCM, která se specializuje na telekomunikační kanály a rozvoj obchodních značek prémiových mobilních telefonů. Kromě toho, že jsme v této firmě realizovali jednoho z našich letošních zážitkových stanovišť, vedení podpořilo také finančně naše výjezdy do dětských domovů a festival OUT of HOME. Moc děkujeme!
 • 1. června 2017 Jsme moc rádi, že se v médiích objeví občas zmínka o našem průzkumu, který jsme realizovali před dvěma lety s Agenturou Ipsos za podpory Nadace Komerční banky Jistota. A také máme radost, že jsou tato získaná data používána v praxi i jinými neziskovými organizacemi. Článek o dětech opouštějících domovy vyšel na http://www.rodina.cz/clanek10999.htm
 • 26. května 2017 Tento víkend nás čeká další výjezd za dětmi do Zvíkovského Podhradí. Jsme zvědaví, jaké mají dojmy z festivalu a vezeme s sebou také zajímavé hosty, tentokrát čtyřnohé. Od čtvrtka jsou také v akci naši zkušení lektoři z programu Život nanečisto, kteří vyrazili za dětmi na Mařanův mlýn na další kurz, tentokrát bude řeč na téma PRÁCE. Tak doufáme, že se obě akce vydaří.
 • 22. května 2017 I když bylo letošní hodnocení a bodování týmů velmi obtížné, nakonec jsme se dopočítali, i když bodové rozestupy byly opravdu minimální. První místo letos získal Dětský domov Kroměříž a dojetí všech (a velká a dojemná radost asistentů Viktora a Báry) dojaly i nás. Druhé místo obsadil sympatický tým z Aše a třetí místo vybojovaly děti z Lichnova. Moc gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za velké nasazení na stanovištích. Doufáme, že jste si festival letos náležitě užili. Těšíme se na další ročník! Kompletní výsledky naleznete zde.
 • 22. května 2017 Během slavnostního večera jsme vyhlašovali několik dalších cen. Jednou z nich bylo také ocenění Nejsympatičtější tým. Tento dětský domov byl velmi kladně hodnocený nejen lektory, ale také instruktory na stanovištích za své aktivní zapojení a zápal. Stal se jím DD Krnsko se svými asistenty Radkou a Honzíkem Musílkovými. Gratulujeme!
 • 17. května 2017 Festival OUT of HOME byl dnes oficiálně zahájen ve smíchovském Lokal bloku schůzkou s instruktory, kteří jsou naší prodlouženou rukou na zážitkových stanovištích. Dohlížejí na hladký průběh workshopů, jsou k ruce lektorům a pomáhají s bodováním týmů. Na sraz za námi dorazila také redaktorka z Českého rozhlasu, která si povídala o akci s Klárou Chábovou z Mimo domov, Kamilou Klausovou z Echo24.cz a Ivanou Vejvodovou z Vodafonu. Obě tyto společnost s námi spolupracují a připravují pro děti stanoviště. O instruktory se stará za náš tým Kristýna Juřinová a zážitkovou hru připravuje Martina Prášilová. Fotografie z akce najdete v galerii. Už se to blíží!
 • 17. května 2017 Jedno z našich stanovišť festivalové zážitkové hry se bude odehrávat v redakci internetového deníku Echo24, kde si děti vyzkoušejí profesi NOVINÁŘE. Více prozrazovat nebudeme, ale věříme, že je toto stanoviště bude bavit. Celým dnem je bude provázet editorka Kamila Klausová a my děkujeme za tuto spolupráci i za propagaci naší akce.
 • 11. května 2017 Představujeme vám letošní vizuál OUT of HOME ze studia našeho osvědčeného grafika Romana Kastla ze studia EKD. Zvolili jsme motiv šipky (cesty), která míří vzhůru. Naším velkým přáním je, aby i děti z dětských domovů nalezly svou cestu, po které se jim dobře půjde a budou šťastné.
 • 10. května 2017 Významným partnerem našeho spolku Mimo domov je společnost Crocodille. Od prvního ročníku podporuje náš festival OUT of HOME svými bagetami a díky tomu můžeme účastníkům zajistit kvalitní svačiny. Mnohokrát nám Crocodille pomohl také při realizaci dalších aktivit, mezi nimi byla například finanční podpora velkého průzkumu mezi dětmi z dětských domovů a dětmi, které odešly. V současné době vyjednáváme také o spolupráci v rámci našeho programu Život nanečisto. Děkujeme! Více na crocodille.com
 • 22. dubna 2017 Nezisková organizace Múzy dětem, od které jsme převzali organizaci projektu Život nanečisto, hledá pomocníky na svou velkou tradiční akci Závod dračích lodí. Další, 8. ročník, se koná v sobotu 13. května a múzy hledají patrony jednotlivých posádek i další pomocníky na stanovištích a případně také někoho na pozici koordinátora na místě. Odměny jsou symbolické (500 - 800 Kč podle typu pomoci). Pěkný zážitek je prý garantován. Zájemci se mohou hlásit na email: karel.navratil@volny.cz
 • 16. dubna 2017 Dva renomovaní novináři Jan Pergler a Jan Dražan (zástupce šéfredaktora Echo24.cz) vydali velmi pěknou knížku Náš Václav Havel, ve které na tři desítky osobností vzpomínají v otevřených a obsáhlých rozhovorech na prezidenta, kamaráda, disidenta i šéfa. Rádi bychom na tento titul upozornili. Echo24 a Honza Dražan podporují naše aktivity a kromě toho, že tento portál informuje o našich akcích, pomáhají nám s jedním ze zážitkových stanovišť v rámci festivalu OUT of HOME. Děti v redakci nahlížejí pod pokličku novinářské profese. Musíme si pomáhat! Knihu si určitě přečtěte.
 • 25. března 2017 Fotky z výjezdu do DD Zvíkovské Podhradí najdete v sekci fotogalerie.
 • 9. března 2017 Zavázali jsme se, že bychom v letošním roce chtěli realizovat minimálně dvanáct výjezdů do dětských domovů se zajímavými lektory a programem, abychom se dětem mohli více věnovat a přivážet jim užitečná témata. Další výjezd se konal 11. února do Dětského domova v Radeníně a kromě skvělých filmařů z Meloun production s námi vyrazila také vizážistka Martina Klímová. Tvořili jsme, filmovali, stříhali a malovali na sebe i na papír a na výsledek se můžete podívat v naší fotogalerii. Moc děkujeme dětem za jejich nasazení a zájem. A brzy na viděnou.
 • 13. února 2017 Hledáme lektory a umělce na naše víkendové výjezdy do dětských domovů! Jste v něčem dobří a rádi byste to předali dál? Sestavujeme tým, který by s námi jezdil pravidelně. Jste mladá kapela, divadlo, pracujete jako vizážisté, píšete do novin, sportujete, umíte nakládat s financemi, znáte online prostředí a dokážete povídat třeba o kyberšikaně? Budeme rádi, když se ozvete na email: klara@mimodomov.cz Vše probereme na schůzce. Těšíme se na nové lidi!
 • 23. ledna 2017 11. ročník festivalu OUT of HOME má již své datum. Celá akce se rozjede 19. května a potrvá až do 21. května. Rádi bychom pozvali do Prahy zase 25 týmů z dětských domovů, které si během zážitkové hry vyzkoušejí nejrůznější profese, brigády a volnočasové aktivity. Těšíme se moc a doufáme, že se akce vydaří.
 • 28. prosince 2016 Dostali jsme krásný dárek pod stromeček. Společnost ČEPS, a.s. reagovala na naši žádost o finanční podporu kurzů Život nanečisto kladně a příští rok nám poskytne 100 000 Kč. Máme velkou radost a už se těšíme na další dospívající děti, které se do programu přihlásí. Moc děkujeme!
 • 24. prosince 2016 PF2017
 • 23. prosince 2016 Co by to bylo za Vánoce bez předvánočních výjezdů...
  Tentokrát jsme podnikli předvánoční výjezdy do Dětských domovů Radenín a Dlažkovice. V duchu Vánoc se nesla také dílna, kde si děti vyrobily andílky z korálků a originální přáníčka. Vrhly se do toho s takovou vervou a nadšením, že nebyly k zastavení! Výsledkem jsou okouzlující výrobky, které se pokusíme prodat a utržené peníze pošleme zpět dětem. Do Dětského domova Radenín s námi jela i Regina Chládková z Vodafonu, která měla pro děti připravený workshop na téma kyberšikana. Téma bylo pro děti nejen poutavé, ale hlavně přínosné. Největší nadšení a ovace sklidili naši vzácní hosté, (kteří se ve dvou výjezdních dnech vystřídali), prvotřídní hudebníci a muzikanti - Xindl X (toho asi nemusíme představovat), Albert Černý (frontman skupiny Lake Malawi), Miloš Vacík (vynikající perkusionista), kteří společně s dětmi hráli a zpívali, až se zdi otřásaly v základech, protože do toho všichni šli naplno a bez zábran..:) Atmosféra byla úžasná a všichni nadšení! Oba výjezdy se náramně povedly a moc jsme si je užili. Velké díky všem dětem i tetám a strejdům za skvělé přijetí a úžasnou spolupráci. Největší dík patří našim skvělým hostům, kteří dětem připravili nezapomenutelný zážitek a věnovali ten nejlepší dárek - sami sebe. Krásné Vánoce všem a už se moc těšíme, až se po novém roce zase uvidíme...:)
  Za tým Mimo domov na výjezd tentokrát jeli a vše připravili: Eva Slavíková Minaříková, Renata Ulvrová, Marek Landštof a malí pomocníci Laura a Tobík.
 • 20. prosince 2016 Výtěžek, který jsme získali na benefiční akci v Lucerně, která se konala 12. listopadu, ve výši 14 000 Kč, jsme rozdělili. Dětem do DD Radenína jsme poslali 8000 Kč a tyto prostředky využijí během jarních prázdnin na zapůjčení lyží a na uhrazení vleků. Zbývající částka půjde na projekt Život Nanečisto. Moc děkujeme všem za podporu.
 • 10. prosince 2016 Na rádiu Wave jsme měli možnost v pořadu Automatky prezentovat projekt unikátních debat na vysokých školách a zároveň byla řeč o dětských domovech a pěstounské péči. Do vysílání byly pozvány Klára Chábová za Mimo domov a Svatava Poulson za Asociaci Dítě a rodina. Druhý díl debat je za námi, moc děkujeme všem účastníkům za to, že přišli. Diskuse byla velmi zajímavá. Diskutující se shodli na tom, že by se při jakýchkoliv změnách v systému měl brát ohled především a jenom na práva dětí a jejich duševní zdraví. Každý necitlivý, nebo neuvážený zásah do jejich života, může znamenat trvalé a nevratné následky.
 • 2. prosince 2016 Tento víkend čeká na některé členy našeho týmu výjezd za dětmi do DD Radenín a do DD Dlažkovice. V Radeníně se děti dozví od Reginy ze společnosti Vodafone něco o kyberšikaně, a jak se jí bránit, nebude chybět ani výtvarná dílna, divadelní představení a zahrát jim přijede i Xindl X, čehož si moc považujeme. V Dlažkovicích si budou děti vyrábět vánoční dárky v podobě přáníček a šperků a čeká na ně i hudební dílna. Už se moc těšíme.
 • 29. listopadu 2016 Druhý díl série unikátních debat na téma Ohrožené dítě se blíží! Moderátorka Daniela Drtinová přivítá 8. prosince na Filozofické fakultě UK i tentokrát zajímavé hosty, kteří budou diskutovat o ústavní péči, ale také pěstounech. Téma rušení dětských domovů je stále velmi probírané, stejně tak ale i kvalita a funkčnost pěstounů, kteří se odložených dětí ujímají. Přijďte si poslechnout názory a postřehy lidí, kteří se danou problematikou zabývají. A zapojte se do diskuse. Diskuse bude určitě zajímavá!
  Podpořit akci můžete i tím, že budete sdílet událost na Facebooku.
 • 23. listopadu 2016 Profesní online magazín Best of...nám nabídl prostor na prezentaci našeho sdružení Mimo domov formou rozhovoru s předsedkyní Klárou Chábovou. "Vážím si nesmírně našeho týmu, ve kterém jsou skvělí lidé. Společně můžeme podporovat děti z dětských domovů znevýhodněné tím, že vyrůstají mimo funkční rodinu. Rozhovor pro magazín pro mne byla příležitost, abych poděkovala celému týmu za skvělou práci a oslovila případné také nové partnery, či dobrovolníky, kterých není nikdy dost," doplňuje Klára. Děkujeme za tento prostor a držíme palce zakladatelce magazínu Míše Lejskové, která se stane v novém roce maminkou, aby vše dobře dopadlo.
 • 22. listopadu 2016 Benefiční akce v Lucerně, která se konala 12. listopadu, dopadla moc dobře. Výtěžek z vánočního prodeje ve výši 14 000 Kč půjde na nákup výtvarných a sportovních pomůcek pro děti z DD Radenín, a také částečně na úhradu jednoho z kurzů Život Nanečisto. Moc děkujeme všem, kteří dorazili a podpořili nás. Velké díky patří i skvělým hudebníkům, kteří přispěli k atmosféru celé akce. A rádi bychom také poděkovali našim prodejcům, kteří přinesli skvělé výrobky. Tak příští rok zase na viděnou a doufáme, že dorazí více našich příznivců, přátel a pomocníků.
 • 9. listopadu 2016 Rádi bychom vás pozvali na naši benefiční akci do Lucerny dne 12. listopadu od 14h, která se ponese v duchu zásnubního večírku:-) Náš spolek Mimo domov se dohodl se spolkem Múzy dětem na tom, že převezmeme pod svá křídla realizaci programu Život nanečisto, kdy Múzy dětem zůstaly nadále partnerem projektu, mj. pro styk s dětskými domovy. O tomto jsme vás ale již informovali na jaře tohoto roku. A protože jsme ještě neměli možnost, toto spojení řádně oslavit, činíme tak právě nyní. Moc bychom si přáli, aby se nám podařilo sehnat pro realizaci Života nanečisto dostatek finančních prostředků na příští rok i na roky další. A budeme potěšeni, když přijdete a podpoříte nejen ženicha a nevěstu v jejich společném snažení, ale příjemně se také pobavíte. A kdybyste náhodou přemýšleli, že byste snoubencům rádi něco věnovali do společné domácnosti, podívat se můžete na http://svatba.mimodomov.cz/.
  Benefiční večírek
 • 5. listopadu 2016 V sobotu 22.10. jsme se v Golfovém resortu Olomouc setkaly s týmy z Dětského domova Liptál a Ústí nad Labem - Střekov, které si zde byly vybrat svou loňskou a letošní výhru z festivalu Out of Home. Golfové výuky se ujal velmi příjemný a šikovný instruktor Michal Kratochvíl a všichni jsme si to jak se patří užili. Fotografie z akce najdete v galerii.
 • 27. října 2016 Našemu spolku Mimo domov byla nabídnuta možnost, prezentovat se na celorepublikové akci Firma roku 2016 a Živnostník roku 2016. Ve čtvrtek večer budou vyhlášeny výsledky krajského kola pro Prahu a Středočeský kraj a předsedkyně spolku Klára Chábová zde bude v rámci kategorie Odpovědná firma roku, představovat aktivity spojené s dětmi z dětských domovů. Tuto příležitost nám nabídla společnost Vodafone, která je generálním partnerem kategorie Firma roku. Jsme moc rádi, že máme příležitost, oslovit takto další společnosti, které mohou dětem nabídnout například zaměstnání, kurzy, apod.
 • 20. října 2016 Ve čtvrtek 20.10. jsme vyrazili do Dětského domova Trnová. Zde jsme se při naší poslední návštěvě malovali s dětmi obrazy, které jsme pak prodali a za utržené peníze pořídili různé potřebné hygienické pomůcky a balóny. Za výraznou pomoc bychom chtěli tímto poděkovat DM drogerii, protože věnovali dětskému domovu jak část hygienických potřeb, tak další nepostradatelné pomůcky. A protože rádi děláme radost, vzali jsme s sebou herce z našeho spřátelého divadla D21, kteří dětem zahráli pohádku O pejskovi a kočičce. Už teď se těšíme, až do Trnové zase vrátíme! :) Na fotky ze výjezdu se můžete podívat v naší galerii.
 • 17. října 2016 O víkendu 30.9.-2.10. byly na Vodní nádrž Nechranice vítězné týmy z DD Ústí nad Labem - Střekov a DD Kroměříž, aby si tu užily své výhry z loňského a letošního ročníku festivalu Out of Home. Pod dohledem několikanásobného mistra České republiky a olympionika Tomáše Maliny a jeho skvělé asistentky Lucky Drobné si měly možnost vyzkoušet windsurfing (teoreticky i prakticky) po celé dva dny. Bylo to prima :) Už teď se těšíme do Olomouce, kde si pro změnu dáme golf s DD Ústí nad Labem - Střekov a DD Liptál. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.
 • 11. října 2016 Náš společný projekt s Asociací Dítě a Rodina, kterým jsou unikátní debaty na vysoké škole na téma Ohrožené dítě, jsme měli možnost dnes prezentovat v pořadu Sama doma na České televizi. Rozhovor začíná na 42 minutě. Sama doma
 • 10. října 2016 Naše besedy s moderátorkou Danielou Drtinovou a zajímavými hosty na téma Ohrožené dítě se blíží a byli bychom rádi, kdyby byla účast ze strany studentů, a také laické i odborné veřejnosti, hojná. Nejen o hlavním důvodu realizace těchto besed budeme hovořit v úterním vysílání pořadu Sama doma na České televizi. Za Mimo domov vystoupí Klára Chábová, za partnera a garanta diskusí - Asociaci dítě a rodina, bude hovořit tajemnice Svatava Poulson. Rozhovor se bude vysílat kolem 13h.
 • 9. října 2016 Naše logo prošlo drobnou úpravou. Často se nám stává, že logo Mimo domov někam umístíme, ale není k přečtení, o jakou se jedná organizaci. Třeba to už teď bude o něco lepší. Všechny barevné varianty najdete v rubrice PRESS.
 • 6. října 2016 Pilotní díl ze série unikátních debat na téma Ohrožené dítě začíná již ve čtvrtek 13. října. Moderování se ujala Daniela Drtinová a konat se bude na Filozofické fakultě UK, nám. Jana Palacha 2 od 16.45. Náš spolek Mimo domov oslovil tým z Asociaci dítě a rodina, zda by se spolu s námi chtěli podílet na osvětě a komunikaci témat zaměřených na odložené a ohrožené dětí. Ta jsou mnohdy zkreslována. Ať už jde o rušení či nerušení dětských domovů, podmínky pro pěstounskou a adoptivní péči, práci s biologickými rodinami, či jen dodržování a respektování práv dotčených dětí. Debaty jsou přístupné laické i odborné veřejnosti a naším cílem je, přispět k lepší osvětě a upozornit na problémy spojené s ohroženou mládeží, které je potřeba řešit a věnovat jim pozornost.
 • 19. září 2016 Je nám velkým potěšením, že jsme nalezli ve společnosti Vodafone partnera a podporovatele, se kterým máme za sebou již několik společných aktivit. Vážíme si velmi dlouholetých kamarádství. Tentokrát jsme byli za Vodafone nominováni a přizvání na společenské setkání českých podnikatelek, kde budeme moci prezentovat nejen Mimo domov, ale také smysl našeho konání. Akce se koná 20. září od 16 h a naše prezentace se bude jmenovat O poslání....
 • 11. září 2016 Jsme rádi, když jsou publikovány texty, které představují široké veřejnosti osudy dětí, které žijí v dětských domovech. Mnoho dětí, které byly odložené, se dokázaly poprat se svým těžkým osudem a vydaly se po dosažení dospělosti vlastní cestou. Celá řada jiných ale tento přechod nezvládly a skončily v sociální síti, či neznámo kde. Je proto velmi důležité, aby se především ze strany politiků a úředníků podporovaly projekty a programy (zákony), které napomohou integraci dětí do společnosti a bude jim tak podána pomocná ruka ve chvíli, kdy to velmi potřebují. Článek si můžete přečíst v naší rubrice Napsali o nás.
 • 16. srpna 2016 Závěrečná zpráva z letošního 10. ročníku festivalu OUT of HOME je hotová. Kromě toho, že obsahuje základní informace o naší akci, nechybí ani fotografie a poděkování našim partnerům. Zpráva je ke stažení v rubrice PRESS.


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2016.mimodomov.cz

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2017, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky